Aktualności

26 październik 2021

Remont kamienicy przy ul. Lecha 10 w Gnieźnie

    W miesiącu październiku ukończyliśmy remont kamienicy przy ul.Lecha 10, narożnik Kościuszki. W trakcie remontu wykonano prace budowlane polegające na renowacji elewacji frontowej oraz wystrojów archtektonicznych kamienicy. Poniżej przedstawiamy fotografie przed i po remoncie.      
czytaj więcej
1 wrzesień 2021

Baumit 2021r

   Z przyjemnością informujemy o otrzymaniu kolejnej autoryzacji w zakresie wykonywania ociepleń, oraz stosowania materiałów renowacyjnych od naszego dostawcy: Baumit Sp. z o.o.    
czytaj więcej
12 marzec 2021

Kolejny remont elewacji przy ulicy Lecha w Gnieźnie

   Z końcem zimy rozpoczynamy remont elewacji narożnej kamienicy u zbiegu ulic Lecha i Kościuszki w Gnieźnie.  Fotografia przedstawia ustawione rusztowanie elewacji wschodniej.  
czytaj więcej
8 październik 2020

Dom Leśnika w Juchowie

Dom Leśnika w Juchowie
czytaj więcej
31 sierpień 2020

Ukończenie prac remontowych w Gnieźnie ul.Zuławy 38

   Z końcem sierpnia ukończyliśmy remont elewacji przy ul.Żulawy 38. Fotografie już wkrótce. Poniżej ogólne foto.  
czytaj więcej
2 lipiec 2020

Nowy Odcinek Robót

   Od kilku dni stacjonujemy na ul.Żuławy. Nasze Przedsiebiorstwo rozpoczęło remont elewacji frontowej na ulicy Żuławy nr 38. Pracy mamy ogrom. Poniższe fotografie przedstawiają stan po ustawieniu rusztowania. Fotografie: od strony północnej i druga od południowej.                                                             
czytaj więcej
28 czerwiec 2020

Zakończenie prac remontowych przy ul. Wyszyńskiego 7 w Gnieźnie

   Prace remontowe zakonczone. Gniezno ul.Wyszyńskiego 7. Elewacja frontowa, szczytowa oraz podwórze.       Zapraszamy do naszej Galerii.
czytaj więcej
9 czerwiec 2020

Zakończenie prac remontowych w Gnieźnie przy ul.Wyszyńskiego

   Powoli zbliżamy się do ukończenia prac remontowych kamienicy przy ul.Wyszyńskiego. Od jesieni remontowaliśmy elewację szczytową, podwórze i na koniec elewację frontową. Po demontażu rusztowania pozostał nam do ukończenia cokół elewacji frontowej.    Już wkrótce w naszej galerii pełna prezentacja prac remontowych. Poniżej fotografia z dnia 09 czerwca.    
czytaj więcej
11 marzec 2020

Dalsze prace remontowe przy ul.Wyszyńskiego w Gnieźnie

   Zima jest łaskawa. Firma nasza podjęła dalsze prace remontowe przy ul.Wyszyńskiego w Gnieźnie. Po ukończeniu prac remontowych podwórza przyszedł czas na elewację frontową. Poniżej przedstawiamy dwie fotografie z prac remontowych.      
czytaj więcej
22 styczeń 2020

Remont budynku przy ulicy Lecha 12 w Gnieźnie

   Kalendarzowa zima w pełni a my realizujemy kolejne remonty. Tym razem rozpoczęliśmy od elewacji szczytowej. Planowany remont frontu budynku zaplanowany na wiosnę. Poniżej fotografia wykonana po ustawieniu rusztowania.  
czytaj więcej
20 grudzień 2019

Zakończenie prac remontowych w Gnieźnie przy ul. Sobieskiego 9-

  W połowie grudnia zakończyliśmy remont bloku mieszkalnego w Gnieźnie przy ul. Sobieskiego 9-10. Fotografia przedstawia obiekt po ukończeniu prac remontowych.  
czytaj więcej
24 listopad 2019

Spotkanie z maturzystami

                                  W połowie listopada jako przedsiębiorstwo działające na rynku gnieźnieńskim, nasza firma uczestniczyła w kolejnym spotkaniu organizowanym przez Starostwo Powiatowe wraz z gnieźnieńskim oddziałem Wielkopolskiej Izby Przemysłowo Handlowej. Ideą spotkania była próba wskazania  maturzystom  możliwości  własnego rozwoju poprzez  działania we własnym biznesie czyli jak stać się przedsiębiorcą i pracować na własny sukces.   Poniżej link do krótkiego View ze spotkania zarejestrowanego przez Tv Gniezno: https://tv.gniezno.pl/artykuly/czytaj/11234/licealisci_spotkali_sie_z_budowlancami.html      
czytaj więcej
24 październik 2019

Remont kamienicy przy ul.Wyszyńskiego 7 w Gnieźnie.

   W październiku ruszyliśmy z remontem zabytkowej kamienicy przy ul.Wyszyńskiego 7 w Gnieźnie. Do zimy ukończymy ścianę szczytową a dalszy remont czyli elewacja frontowa i podwórze planowane są na wiosnę 2020 roku. Fotografie przedstawiają moment ustawienia rusztowania oraz  finał ukończenia ściany szczytowej.                 
czytaj więcej
24 październik 2019

Remont elewacji frontowej przy ul.Sobieskiego 9 i 10 w Gnieźnie

   Po otrzymaniu kompletu zezwoleń kontynuujemy remont elewacji przy ul. Sobieskiego 9-10. Pogoda nam sprzyja! fotografia przedstawia elewację frontową budynku, a poniżej  ujęcie po zakończeniu i rozebraniu rusztowania od strony podwórza.                                       Więcej fotografii w dziale REALIZACJE Zapraszamy!
czytaj więcej
28 wrzesień 2019

Remont budynku przy ul.Sobieskiego 9-10

   Przystępujemy do remontu kolejnego budynku w Gnieźnie przy ulicy Sobieskiego. Po ukończeniu remontu kamienicy nr 11 przyszedł czas na sąsiedni budynek, dawny blok wojskowy o numerach 9 i 10.  Wybudowany był w latach 50-tych ubieglego wieku i przeszedł już kilka remontów zarówno elewacji frontowej jak i klatek schodowych. Remont elewacji rozpoczęliśmy od strony podwórza sasiadującego z ogrodami i podwórzem budynków od strony ulicy Sienkiewicza. Remont frontowej elewacji rozpoczniemy po uzyskaniu zgody na zajęcie pasa chodnika. Pierwsza fotografia przedstawia stronę podwórza, a pozostałe elewację frontową.          
czytaj więcej
17 wrzesień 2019

Zakończenie prac remontowych w Poznaniu na Wildzie

   Prace remontowe w Poznaniu na Wildzie ukończone. Fotografia przedstawia całość wykonanych prac. Zapraszamy do galerii.                                            
czytaj więcej
4 wrzesień 2019

Zakończenie prac remontowych w Poznaniu na Wildzie

  W Poznaniu na Wildzie u zbiegu ul. 28 Czerwca 1956r. kończymy remont bocznej elewacji. Fotografia przedstawia demontaż rusztowania.  
czytaj więcej
21 sierpień 2019

ORZEŁ POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO DLA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

       =====  i mamy To!!! =====        Przyznana nagroda: Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017 - 2019 r. w kategorii: małe przedsiębiorstwo, to niekwestionowany sukces będący powodem do dumy i satysfakcji. Uzyskanie wspomnianego wyróżnienia jest tym bardziej cenne, że zostało  poprzedzone weryfikacją przedsiębiorstwa przez niezależną kapitułę.    
czytaj więcej
10 lipiec 2019

Remont frontowej elewacji EMPiK'u w Gnieźnie

   Z początkiem lipca rozpoczęliśmy remont frontowej elewacji Gnieźnieńskiego EMPiK'u Fotografie przedstawiają ogrom robót , które należy wykonać by przywrócić dawną świetność  obiektu.                                                           
czytaj więcej
10 lipiec 2019

Zakończony remont przy ul. Świętokrzyskiej w Gnieźnie

   Na początku lipca ukończylismy remont elewacji  kamienicy przy ul. Świętokrzyskiej 34 od strony podwórka. ponizej fotografia. Więcej szczegółów w zakładce Realizacje.    
czytaj więcej
25 czerwiec 2019

Poznań - Wilda, naroznik 28 Czerwca 1956r.

       No i mamy efekt dwumiesięcznych prac remontowych w Poznaniu na Wildzie: remont frontowej elewacji ukończony. Fotografie przedstawiają stan w czasie remontu i po ukończeniu. Rusztowanie zostało przestawione na elewację boczna budynku. Efekty już wkrótce!           
czytaj więcej
14 czerwiec 2019

Orzeł Przedsiębiorczości 2019

czytaj więcej
17 maj 2019

kolejna część elewacji do remontu

   Z końcem tygodnia zaległa informacja o remoncie elewacji w Gnieźnie. Kontynuując prace remontowe przy ulicy Świętokrzyskiej 34, po odnowieniu elewacji frontowej przyszedł czas na podwórko. Poniżej fotografia remontowanej elewacji od strony tylnej.                        Po zakończeniu prac remontowych zapraszamy do naszej galerii.
czytaj więcej
10 kwiecień 2019

Kolejne prace renowacyjne w Poznaniu

   W tym tygodniu rozpoczęliśmy prace renowacyjne przy zabytkowej elewacji kamienicy w Poznaniu w dzielnicy Wilda.  
czytaj więcej
7 kwiecień 2019

Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa w Poznaniu

   Z nieukrywaną przyjemnością chcielibyśmy zakomunikować, że od tego roku Nasza Firma uzyskała członkowstwo w Wielkopolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Poznaniu Odział w Gnieźnie       G-R-A-T-U-L-A-C-J-E    dla całego zespołu PRB !
czytaj więcej
19 luty 2019

  ================================================ STALE PODNOSIMY     J A K O Ś Ć      NASZYCH USŁUG !!! ================================================
czytaj więcej
19 luty 2019

Szkolenia pracownicze w Farby KABE Polska

   W miesiącu lutym pracownicy naszej firmy zostali przeszkoleni w zakresie znajomości farb firmy KABE POLSKA!
czytaj więcej
29 listopad 2018

Budynek przy ul.Jana Pawła 5 w Gnieźnie po remoncie

Zakończyliśmy prace remontowe budynku. Udało się prze nastaniem mrozu :)  
czytaj więcej
10 sierpień 2018

Budynek przy Jana Pawła 5 w Gnieźnie

Wakacje w pełni a my po 20 sierpnia przystąpimy do remontu elewacji budynku przy ul. Jana Pawła 5. Fotografia przedstawia stan przed remontem.        
czytaj więcej
30 lipiec 2018

Kolejna elewacja w trakcie remontu - Gniezno ul.Świętokrzyska 3

Również w miesiącu czerwcu rozpoczęliśmy remont elewacji frontowej w naszym rodzinnym Gnieźnie przy ulicy Świętokrzyskiej 34. Fotografie przedstawiają półmetek robót. Zakończenie robót przewidujemy na początek sierpnia 2018.    
czytaj więcej
27 lipiec 2018

Remont kamienicy w Warszawie przy ul.Smoczej

Od czerwca 2018 przystapiliśmy do generalnego remontu elewacji budynku w Warszawie przy ul. Smoczej.  Fotografia przedstawia elewacje przed remiontem.  
czytaj więcej
19 maj 2017

Wróżnienie internautów w konkursie Fasada Roku

182 projekty, 5 kategorii i tysiące oddanych głosów. Przez osiem miesięcy internauci typowali swoich faworytów, by wspólnymi siłami wybrać najlepsze realizacje, które w 2016 roku zasłużyły na tytuł „Fasada Roku”.
czytaj więcej
19 sierpień 2016

Remont garaży podziemnych w Warszawie

Prace obejmują:
czytaj więcej
19 sierpień 2016

Remont kamienicy w Gnieźnie

Prace obejmują:
czytaj więcej
31 maj 2016

Remont kamienicy w Warszawie

Prace obejmowały:
czytaj więcej
31 maj 2016

Rekomendacja Konserwatora Zabytków

Zostaliśmy docenieni i otrzymaliśmy szczególne wyróżnienie, jakim jest rekomendacja Konserwatora Zabytków.
czytaj więcej
PRB Dopierała
Porozmawiajmy
Umów się na spotkanie
Copyright © 2022 PRB Dopierała